Masz pytania? Zadzwoń! 530 288 687
ZDROWO I SMACZNIE

5 zdrowych i smacznych posiłków dziennie pod twoje drzwi.

zobacz więcej
SPRAWDŹ NAS!

Zamów zestaw próbny za 35 zł.

zobacz więcej

Dieta FIT Balans- opracowana przez dietetyka specjalnie dla Ciebie.

Nasze diety  opierają się na 5 regularnych, małych objętościowo posiłkach, jedzonych w odstępie 3 - 4 godzin, przy czym kolacja powinna być zjedzona na co najmniej 3 godziny przed snem.

Ważna jest jakość tego, co jesz. W każdym głównym posiłku (śniadaniu, obiedzie i kolacji) znajdziesz porcję warzyw, produkt dostarczający pełnowartościowe białko oraz węglowodany. Posiłki mniejsze (drugie śniadanie i podwieczorek) mają zmniejszyć głód, składają się więc z produktu węglowodanowego lub nabiałowego. Najbardziej kaloryczne pierwsze śniadanie i obiad dadzą energię na pierwszą i drugą połowę dnia. Nieco lżejsza kolacja zapewni spokojny sen, natomiast drugie śniadanie i podwieczorek uciszą głód.

Zjadasz jedynie przygotowane przez nas potrawy. Poza wodą i herbatą (najlepiej zieloną) nie potrzebujesz już robić innych zakupów - zyskasz czas, unikniesz błędów dietetycznych i podjadania.

Aktualnie nie przyjmujemy nowych zamówień.

Dietetycy na bieżąco modyfikują i udoskonalają nasze menu, tak aby przygotowywane posiłki były różnorodne, zbilansowane i kolorowe. Przygotowywane w taki sposób, aby smakowały, były pełnowartościowe i niskokaloryczne. Pakujemy je w jednorazowe, estetyczne opakowania
i dostarczamy do Ciebie wieczorem  - o uzgodnionej porze.

Wypróbuj naszą dietę, jeśli chcesz by odchudzanie było nie tylko skuteczne, ale też smaczne i wygodne.

Aktualnie naszym klientom proponujemy:

Dieta 1000 kalorii

Jest najzdrowszym typem diety, która zakłada zmniejszenie dziennej dawki kalorii. W ten sposób uzyskujemy ujemny bilans energetyczny, który powinien doprowadzić do utraty masy ciała. W diecie wykorzystywane są głównie chude produkty mleczne, drób, duże ilości warzyw i owoców. Przy stosowaniu diety 1000 kcal nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań, ponieważ dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych pierwiastków. Jej ogromną zaletą jest za to możliwość szybkiego uzyskania efektów bez efektu jojo.


Dieta 1200 kalorii

Mniej rygorystyczna niż dieta 1000 kalorii, również pokrywająca zapotrzebowanie organizmu na makro i mikroelementy niezbędne do funkcjonowania. Zwiększona kaloryczność w stosunku do diety 1000 kalorii wspomaga silną wolę a z drugiej strony pozwala na redukcję masy ciała. Bazuje na produktach niskotłuszczowych, dostarcza pełnowartościowe białko, zaś źródłem węglowodanów są produkty z pełnego przemiału, warzywa i owoce bogate w błonnik - usprawniający tempo metabolizmu.

 


Dieta 1500 kalorii

Skierowana jest głównie do mężczyzn, aktywnych fizycznie kobiet oraz młodzieży w okresie wzrostu. Stosowanie diety 1500 kcal wraz z włączeniem aktywności fizycznej pozwala na utratę wagi oraz sprzyja utrzymaniu zredukowanych kilogramów. Jest również bardzo dobrym zakończeniem diety dla osób które utraciły zbędne kilogramy korzystając z diety 1000 kcal i chcą utrzymać rezultaty. Podobnie jak dieta 1000 kcal oparta jest głównie o chude produkty mleczne, drób oraz duże ilości warzyw i owoców.


Dieta 2000 kalorii

Gdy odchudzanie nie jest Twoim głównym celem, zalecamy dietę 2000 kcal, która jest odpowiednia dla osób chcących zdrowo się odżywiać. Regularne spożywanie otrzymanych posiłków pozwoli na uregulowanie pracy przewodu pokarmowego, co jednocześnie pozwoli zniwelować problemy ze strony przewodu pokarmowego. Z diety tej mogą również korzystać mężczyźni systematycznie odwiedzający siłownię, którzy nie mają dość czasu na przygotowanie pełnowartościowych posiłków dostarczających odpowiednią dawkę energii, a ich celem jest utrata wagi.


Codziennie od niedzieli do czwartku w godzinach 15-18.00 dostarczamy Państwu zestawy pięciu posiłków na następny dzień, godzina i miejsce dostawy zostaną wcześniej uzgodnione. Można również wyznaczyć miejsce lub osobę, u której nasz kurier zostawi posiłki (portiernia, sekretariat itp.).

Jeżeli w trakcie trwania umowy będą życzyli sobie Państwo odwołać dostawy np. z powodu wyjazdu, istnieje możliwość (po powiadomieniu nas dzień wcześniej do około godz. 12) zawieszenia dostaw, wtedy umowa zostaje automatycznie przedłużona o określoną ilość dni.

Gwarantujemy świeżość posiłków zapakowanych, dla higieny i wygody, w najwyższej jakości opakowania, przystosowane do podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych, co zwiększa ich praktyczność.Przykładowe menu

ŚniadanieAromatyczna sałatka grecka z sosem vinegret i pieczywem razowym.
II śniadanieGranola, mus z mango i truskawek, jogurt naturalny.
ObiadPieczony filet z indyka w sosie pomarańczowym z kaszą jęczmienną i buraczkami.
PodwieczorekKoktajl ze szpinaku, ananasa i banana.
KolacjaChrupiące warzywne placuszki na zielonej sałacie podane z lekkim dipem.