Masz pytania? Zadzwoń! 530 288 687
ZDROWO I SMACZNIE

5 zdrowych i smacznych posiłków dziennie pod twoje drzwi.

zobacz więcej
SPRAWDŹ NAS!

Zamów zestaw próbny za 35 zł.

zobacz więcej

Zamów dietę

Jesteś świadomy znaczenia właściwego odżywiania dla Twojego stanu zdrowia, ale masz niewiele czasu na przygotowywanie posiłków? Zamów już dziś dietę z bezpłatną dostawą do domu, a Twoje ciało podziękuje Ci za dokonanie dobrego wyboru.

Zamówienie na zestaw testowy oraz dietę okresową należy składać od poniedziałku (od godziny 7:30) do piątku (do godziny 15:00) z przynajmniej dwudniowym wyprzedzeniem.

Zamówione posiłki dostarczamy w godzinach 15.00-18.00.

Wszelkie zmiany w zamówieniach oraz przesunięcia diety powinny być zgłaszane mailowo lub telefonicznie co najmniej 2 dni robocze przed planowaną zmianą.

Jeśli chcesz sprawdzić czy catering FIT Balans jest dla Ciebie - zamów telefonicznie zestaw testowy * w cenie 35 zł.Zamówienia mogą Państwo składać osobiście oraz dokonywać przedpłat za zamówione posiłki w naszym biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

* zestaw testowy można zamówić tylko raz. Zamówienia na zestaw testowy w cenie 29,90 zł prosimy składać drogą telefoniczną. Formularz zamówień służy do zamawiania cateringu na okres dłuższy niż 1 dzień.